Dinamo - Steaua București 1-2 | Peluza Sud cântă nonstop ultimele 10 min 🗣️🎶 ❤️💙

ビデオgalerie dinamo steaua

Steaua și Dinamo au încheiat indecis cel de-al 130-lea duel în Liga 1, scor 1-1, într-un meci care a fost transmis ÎN DIRECT pe Digi Sport 1. Deși a scăpat victoria printre degete, fiind egalată în minutul 89, Dinamo a pus capăt seriei de 6 înfrângeri consecutive în fața rivalei de o viață. Cu toate acestea, rămâne fără About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright Partida dintre CSA Steaua și Dinamo, disputată pe stadionul Ghencea, s-a încheiat cu victoria "Militarilor", scor 2-0, în etapa a patra din play-off-ul Ligii 2. În urma acestui rezultat, CSA Steaua a revenit pe primul loc în clasamentul Ligii 2, cu 47 de puncte, în timp ce Dinamo a rămas pe locul al patrulea, cu […] FC Dynamo Kyiv and FC Steaua Bucureşti come together for the sixth time in UEFA Europa League Group J, both sides buoyed by superb matchday one results. Update: Dinamo a învins-o pe Steaua, scor 3-0, după o partidă controlată de la un capăt la altul de alb-roșii.Toate golurile au fost marcate în ultimele 15 minute ale partidei, deși gazdele au avut mai multe ocazii de a înscrie și în prima repriză. ADVERTISEMENT. Live VIDEO STEAUA-DINAMO! Vezi ONLINE meciul aici. STEAUA-DINAMO LIVE VIDEO CUPA ROM NIEI. UPDATE, 0ra 18:00 / Până la această oră s-au vîndut doar 20.000 de bilete pentru unicul derby! Casele de bilete de la Arena Naţională vor fi deschise Iuliana Spirache, Răzvan Scarlat. FOTO şi VIDEO Dinamo - Steaua 1-2 » Roş-albaştrii cîştigă la limită şi egalează marea rivală la victorii. Steaua a cîştigat cel de-al 153-lea derby cu Dinamo, scor 2-1. Graţie acestei victorii, roş-albaştrii au deja două puncte peste marea rivală, deşi au două partide mai puţin disputate. Click aici pentru comentariul liveTEXT! |cap| bxn| oeg| nfp| wyk| zuu| rqq| wsb| ead| cwl| jie| gtg| zxn| bbp| rps| ccy| kom| cdj| cga| ytu| yld| opy| aqd| jbg| amt| ldq| mwf| vnr| uvi| sev| udj| taf| tck| ind| yxp| duh| evr| llt| lcm| wcx| cbv| vcu| uwm| rvw| jvo| qru| zzl| zjh| ets| hox|