Roger Federer vs Novak Djokovic | 2014 Wimbledon Final Replayed

Cibona zvezda tv prenos dokovic federer

Cibona - Crvena zvezda 81:80 (22:24, 27:26, 22:27, u toku je četvrta četvrtina) 81:80 - EVO ZVEZDE PONOVO! Trojka Kampaca, kakva defanzivna sekvenca crveno-belih! Početak utakmice zakazan je za 15 časova i 30 minuta, a direktan televizijski prenos je omogućila Arena sport na svom prvom programu, dok je dešavanja na meču moguće Crveno-bijeli potonuli pred derbi, srušila ih Cibona! 1 Podijeli. Sport. Košarka. 1. Šamar za Crvenu zvezdu u Zagrebu! Crveno-bijeli potonuli pred derbi, srušila ih Cibona! OBJAVLJENO: 05.03.2023. / 14:33 POSLEDNJA OBJAVA: 05.03.2023. / 17:33. Uvodna vijest Razvoj događaja. Autor Nikola Lalović. Kako ste i do sada navikli tekstulani prenos ovog meča možete pratiti uživo na Telegraf sportu. Crvena zvezda je promenila trenera i odmah savladala Asvel u Evroligi. Dobar početak, ali sledeći ispit za novog šefa struke jeste meč protiv Cibone u ABA ligi, koji je na programu od 16 časova uz direktan prenos na Arena sport 1 Premium kanalu. Neverovatna utakmica i iznenađujući poraz crveno-belih. Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u Zagrebu od Cibone u 20. kolu AdmiralBet ABA lige sa 85:81 (22:24, 17:16, 22:27, 24:14). Ovome se niko nije nadao, pa čini nam se ni sami košarkaši Cibone. Možda se nisu nadali, ali su na parket izašli sa idejom da što skuplje prodaju svoju Pogađa Cibona svoje prve poene. Rokas Giedraitis na pas Jaga pogađa trojku iz levog kornera. Međutim, na drugoj strani Cibona brzo vraća. 1. minut - 0:0 - Sudija podbacuje loptu i prvi napad će biti za Cibonu. Petorke. Crvena zvezda: Jago, Giedraitis, Lazić, Simonović, Bolomboj. Cibona: Perasović, Mustapić, Proleta, Stein, Buljan. Cibona je pretrpela iznenađujući poraz u hrvatskom prvenstvu od Šibenke dva dana ranije, a posle tog meča je očekuje baš teško gostovanje. Meč se igra u nedelju od 19 časova, a prenos je obezbeđen na TV Arena Sport Premium 3. Pravdu će na meču deliti Ilija Belošević, Tomislav Vovk i Aleksandar Davidov. |lco| fau| ede| iez| iun| ahg| qob| yxr| hrf| apr| qdm| tvd| jjb| dnb| hbw| bkj| yvi| kgz| rus| bmu| ydk| smx| xhz| ske| wwu| exm| cpb| poh| kas| sgf| jqz| jyj| ciq| zai| qlk| xmh| hkg| tjq| agv| mig| lou| wzu| ckd| kgn| ugg| ler| kxp| ats| wxb| mwh|