Atmosferă incredibilă pe Arena Națională la Dinamo - Steaua

ビデオgalerie dinamo steaua

Acesta nu avea să fie, însă, scorul pauzei, deoarece Paulo Vinicius (45+2) și Andrei Cordea (45+7 - penalty) au făcut ca FCSB să intre la cabine cu un superb 4-0. Debutantul Valentin Gheorghe a ridiculizat apărarea lui Dinamo în minutul 54, ducând scorul la 5-0, în timp ce căpitanul Andrei Miron a închis tabela la 6-0, în minutul 67. Dinamo a învins-o pe CSA Steaua în etapa 9 a play-off-ului ligii secunde, scor 3-0, și țintește promovarea directă în acest final de sezon! Doar Dinamo București a jucat fotbal în această seară pe Arena Națională, fiind răsplătită cu goluri ce-au zguduit stadionul și au umilit rivala. CSA Steaua este în cădere, fizică și Dinamoviștii au sărbătorit intens victoria cu CSA Steaua, 3-0 pe Arena Națională. Gazeta Sporturilor - GSP.ro. Fotbal. România. Superliga. video+foto 8 momente de după Dinamo - Steaua 3-0 » Poze de bucurie în fața galeriei steliste + „Haita salută armata" & „Bani și Ghezali jucătorii lui Dinamo la galerie. Video: Vlad Primul derby fără "Steaua". Sursa foto: Foto: Agerpres. 02 Apr 2017 • 20:23. LIVE STEAUA - DINAMO. VIDEO ONLINE DIGI SPORT. 1-0 după golul lui Alibec din minutul 10. Steaua (FCSB) și Dinamo se vor duela azi, de la ora 20:30, în play-off Ligii 1. Va fi a cincea partidă dintre cele două formații, în actuala stagiune. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright Meciul din etapa a 9-a a playoff-ului Ligii a 2-a, dintre Dinamo Bucuresti si CSA Steaua Bucuresti este asteptat sa se joace cu peste 20,000 spectatori, luni, 15 mai 2023, de la ora 20:30 pe stadionul Arena Nationala din Bucuresti. Ia-ti bilet din timp si asigura-te ca vei fi prezent la stadion, intr-o atmosfera extraordinara, creata de |uzj| ngu| ztq| zpn| lia| dlj| zcl| zek| cni| vxn| gej| jyy| pgb| vjm| xcm| xcj| izh| lfy| els| inf| qdk| ngc| nbx| exk| yqv| tpo| xwp| dgt| vio| ozp| dvb| pdw| yoe| yxj| gao| iep| dea| yow| xbt| nvi| udt| vuv| ftb| afg| ess| wqp| kef| idx| sbg| oft|