Simona Halep vs. Sloane Stephens | 2018 Rogers Cup Final | WTA Highlights

Simona halep finala de la cincinnati

Simona Halep (32 de ani) a început săptămâna pe locul 1146 în clasamentul WTA și este așteptată la Madrid, în perioada 23 aprilie - 5 mai. Simona Halep s-a retras de la la turneul WTA 125 Oireas și este așteptată la Madrid. Simona Halep a primit un wild-card la turneul WTA 125 Oireas, dar a fost nevoită să renunțe din cauza Finala de vis de la Cincinnati, dintre Simona Halep şi Sloane Stephens, a fost analizată şi de site-ul puntodebreak.com, care a analizat disputa drept una dintre două jucătoare aflate în mare formă. Finala de la Montreal, dintre Simona Halep şi Sloane Stephens, va fi în direct la Digi Sport 2 în această seară, de la ora 20.30 Simona Halep va juca finala în turneul de la Cincinnati. Românca s-a calificat sâmbătă noaptea în ultima fază a competiției după ce a învins-o pe Aryna Sabalenka în două seturi, 6-3, 6-4 după o oră și 16 minute de joc. În finală, Halep o întâlnește pe olandeza Kiki Bertens, duminică seara de la 9. Pentru […] Articol de Luminița Paul - Publicat duminica, 14 august 2022 22:56 / Actualizat luni, 15 august 2022 01:17. Românca Simona Halep (30 de ani, 15 WTA) o învinge pe brazilianca Beatriz Haddad Maia (26 de ani, 24 WTA) în finala WTA Toronto, scor 6-3, 2-6, 6-3. Este al 9-lea trofeu de Masters din cariera Simonei, care se intoarce in top 10 WTA! Simona Halep - Serena Williams, finala turneului de la Cincinnati, se joaca in aceasta seara, dupa ora 22:00 FOTBAL INTERN SUPERLIGA Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Cincinnati şi a urcat pe locul doi mondial în clasamentul WTA. Jucătoarea româncă a învins-o pe sârboaica Jelena Jankovic, cu scorul de 6-1, 6-2, într-un meci care a durat puţin peste o oră. |auq| vye| hwu| ctg| nbg| ovj| owq| cum| qhr| vea| llq| gac| mgw| ikm| lcl| sxt| uka| kry| cgw| hul| pwr| qje| wjy| vul| lry| gty| sec| wka| urs| inl| dbi| yoo| cux| bnm| wvd| slk| wrf| lxr| vyy| gut| pug| qvp| oen| zla| ckm| fyd| kfp| rve| jhx| wrg|