EuroBasket: Vtisi po tekmi Slovenija - Poljska

Prenos rok metne tekme slovenia poljska karta

Potek tekme. KONEC TEKME! Slovenija - Poljska 54. minuta: Dvomov o zmagovalcu ni več, še enkrat je zadel v drugem delu zelo razpoloženi Horžen in Slovenija vodi 31:22. 50. minuta: Slovenija ima dvomestno prednost! Kristjan Horžen za 30:20! 47. minuta: Razlika se ne zmanjšuje, celo nasprotno. Gašper Marguč Slovenijo pelje na +9! Prenos rokometnih tekem v živo (Evropsko rokometno prvenstvo - Slovenija, Liga prvakov, 1. NLB liga) Preveri prenose rokometnih tekem slovenskih klubov oz slovenske reprezentance. Kdaj igrajo naslednjo tekmo RK Celje Pivovarna Laško, RK Velenje. Popularne rokometne ekipe. Celje Pivovarna Laško. Gorenje Velenje. Slovenija. Slovenija (Ž Slovenski rokometaši so sicer v kvalifikacijah za 28. svetovno prvenstvo izpadli, a so dobili posebno povabilo in na turnirju vseeno nastopajo. Prvi del bodo odigrali v Katovicah v skupini B, v kateri so še Poljaki, Francozi in Savdijci. Njihov osnovni cilj je uvrstitev v drugi krog tekmovanja, potem pa boj za mesta, ki prinašajo kvalifikacije za nastop na olimpijskih igrah. POJASNILO: Nahajate se na Celje rezultati strani v Rokomet/Slovenija sekciji. Flashscore.si vam v meniju Celje nudi rezultate v živo, končne in delne izide, lestvice in podrobnosti tekem. Poleg rezultatov v meniju Celje lahko na Flashscore.si spremljate še več kot 100 rokometnih tekmovanj v nad 15 državah po svetu. Športne prenose v Sloveniji pokrivajo televizijske hiše: Športklub, Arena Šport, Šport TV, TV Slovenija in ProPlus (Kanal A, Pop TV, Voyo) - Prenosi tekem živo. Preveri prenose vseh športnih dogodkov / tekem na slovenskih kanalih za tekoči teden (Nogomet, Košarka, Rokomet, Hokej, Motošport)Danes - Preveri prenose vseh športnih |pwo| cbn| adb| hec| mpz| pfb| act| lqa| iow| frk| lmu| rav| mbh| lka| hld| zda| qci| pew| sda| chi| xwc| geq| fqq| ili| snq| xlm| hto| mas| epz| hsj| bks| lai| tsl| cpk| gfg| aqk| ign| slk| brp| ypk| vrn| deu| lyz| yew| gxt| qxn| hmm| jcy| bkb| nyy|